Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dělníci obsadili část Znojemské ulice v Jihlavě

/
/
/
501 ZobrazeníNa dolní Masarykovo náměstí v Jihlavě se dá v současnosti dostat z Křížové ulice dočasně zprůjezdněnou silnicí kolem radnice za Priorem. Část Znojemské ulice, která vede na Masarykovo náměstí, od tohoto týdne obsadili dělníci Pěší průchod Znojemskou ulicí je zachován.

Uzavření bude trvat deset dní, důvodem je oprava silnice, která se v křižovatce propadá. Předpokládané náklady na rekonstrukci jsou zatím odhadnuty na 1,5 milionu korun.

Kvůli uzavření ulice jsou změněny trasy některých linek MHD. Z Masarykova náměstí jsou odkloněny na Hradební, Dvořákovu a Tolstého ulici. Dopravní podnik pro cestující vytvořil výlukové jízdní řády. V Dvořákově ulici se navíc kvůli náhradním zastávkám jezdí ve zúžených pruzích.

Pro lepší cestování nasadil dopravní podnik do ulic bezplatnou linku X, která pendluje mezi Chlumovou ulicí a Masarykovým náměstím.

  • Facebook
  • Twitter