Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

David Koller Acoustic tour 2019 se zastavil v Brodě

/
/
/
1518 ZobrazeníKulturní dům Ostrov v Havlíčkově Brodě se ve čtvrtek 7. února zaplnil příznivci Davida Kollera, který uvedl jako předkapelu cimbálovku z Mikulova.

Trio z vinařské oblasti zahrálo asi 30 minut a získalo si obecenstvo lidovými skladby, ale i ze současnosti. Po technické přestávce patřilo pódium Davidovi Kollerovi a jeho kapele. Akustické zpracování písní se příliš nelišilo od obvyklého rockového, ale bylo okořeněno speciálními aranžemi. Na začátku nevšedního koncertu zazněla skladba Mám chuť lhát.

David Koller a jeho kapela

Další skladby: Lehká, Řetězy, Lajka z I. P. Pavlova, LSD, Milá, Žádný city, Čas nejde vzít zpátky, Valy, Na mě zapomeň, Gipsy love, Recidiva a Chci zas v tobě spát. Pak následovaly přídavky na žádost obecenstva. Nic není na stálo a Troubit na trumpety by se nám líbilo. Ani brodský koncert se v jednom nevymykal – David Koller tradičně odložil kytaru a zasedl za bicí. Původně měl být koncert v Havlíčkově Brodě v KD Ostrov 22. prosince 2018, z technických důvodu došlo k přesunutí.

 

 

  • Facebook
  • Twitter