Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Další benefiční akce pro záchranu varhan v Chotěboři

/
/
/
926 ZobrazeníSpolek pro opravu varhan v kostele sv. Jakuba v Chotěboři pořádá akci Pouťové pečení pro varhany, která se uskuteční v neděli 22. července od 15.00 na farní zahradě u kostela sv. Jakuba v Chotěboři.

„Bude se jednat o příjemné společenské odpoledne pro spoluobčany všech generací, během kterého proběhne soutěž o nejlepší pouťový zákusek, koláč, buchty, zkrátka jakékoliv sladké pečivo, které soutěžící přinesou do soutěže. Návštěvníci akce budou moci po zakoupení celého ochutnávkového tácku hlasovat pro nejlepší zákusek, jehož autor se pak stane výhercem tematické ceny.
Během celého odpoledne také bude připraven program pro děti. Celý program zakončí mše sv. v kostele, při níž vystoupí místní pěvecký sbor Doubravan.
Výtěžek z akce bude použit na opravu varhan v kostele sv. Jakuba staršího,“ popsal Jakub Pikla, jeden z pořadatelů akce.

Více o projektu na: www.varhanychotebor.cz nebo na Facebooku.

  • Facebook
  • Twitter