Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Citypark Jihlava přivítá prázdniny burgerovým šílenstvím

/
/
/
851 ZobrazeníV nákupním centru Citypark Jihlava, jenž spadá do skupiny CPI Property Group, se chystá burgerové šílenství! Nákupní centrum totiž do Jihlavy pozvalo osvědčenou gurmánskou akci: Burgerfestival, který se uskuteční stylově na konec školního roku v pátek 29. a v sobotu 30. června.


Gurmánská událost roku 2018 na Vysočině – právě tak se dá krátce popsat akce Burgefestival, kterou pozvalo nákupní centrum Citypark Jihlava do svých prostor. „Nadcházející prázdniny jsou jednoznačně nejlepší příležitostí pro letní party a my jsme se rozhodli, že tuto sezonu přivítáme ve velkém stylu. Spojili jsme proto své síly s organizátory Burgerfestivalu a povedlo se nám připravit první akci svého druhu na Vysočině, dvoudenní burgerové šílenství,“ popisuje zrod nápadu na uspořádání akce Jana Vránová, manažerka marketingu.

Burgery a steaky jedna báseň

Každého příznivce šťavnatých specialit jistě zajímá, na jaké dobroty se na akci může těšit. Celkem na Burgerfestival dorazí dvanáct burgráren s celé České republiky. Jeden zástupce bude hájit také barvy Vysočiny: Burgrárna Jihlava. Kromě ní dorazí řada dalších renomovaných podniků jako Burger bar Brno, BURGER INN, Jedna báseň nebo Medy Chef, kteří se dostali na gurmánskou mapu Lukáše Hejlíka. „Kromě burgerů si všichni labužníci budou moci dát pivo, nealko, výbornou kávu, zmrzlinu nebo míchané nápoje,“ doplňuje výčet všech gastro lákadel Jana Vránová. Stánky budou rozprostřeny u Cityparku z ulice Hradební a také z ulice U Dlouhé stěny. Ve venkovních prostorech bude umístěno také sezení. Uvnitř Cityparku pak budou rozmístěné bistro stolky pro rychlé slupnutí burgeru.

A co děti, mají si kde hrát?
Na akci jsou jako vždy zváni všichni od nejmenších mlsalů až po velké labužníky. Když ale dětem dojdou síly mlsat, může pro rodiče vzniknout problém, jak ratolesti zabavit. „V rámci akce jsme mysleli i na nejmenší, protože je nám jasné, že děti prostě gurmánské zážitky zajímají jen po omezenou dobu. K dispozici je tak Dětský koutek v rámci centra. Podle reakcí zákazníků však čekáme přetlak zájmu, na spodní pasáži tak vznikne velká dětská hrací zóna, kterou chystá Rodinný park Robinson. Vybudují tady celý ostrov zábavy a dokonce přivezou i nafukovací atrakce,“ doplňuje Jana Vránová výčet atrakcí, které na návštěvníky čekají. Kromě ochutnávky burgerů a dětské zóny je pro návštěvníky také připravena řada soutěží v průběhu obou dnů.

  • Facebook
  • Twitter