Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čítárnička s hercem Jaromírem Noskem v krajské knihovně

/
/
/
230 ZobrazeníKrajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě uspořádala v úterý 11. června Čítárničku s hercem Jaromírem Noskem. Jeho prvním filmem jsou Rebelové.

Český filmový muzikál režiséra Filipa Renče a scenáristy Zdeňka Zelenky, který se odehrává v českém pohraničí v červnu až srpnu roku 1968. Romantický písničkový příběh byl natočen v roce 2000.

Z pestré nabídky knih ke čtení si Jaromír Nosek vybral knížku Eliáš a babička z vajíčka, kterou napsala Iva Procházková a ilustrovala Markéta Vydrová. Hrdinou knihy je pětiletý kluk Eliáš. Dítě moderních rodičů, kde otec je autor počítačových her a matka restaurátorka. Má úžasné, ale neustále zaneprázdněné rodiče, a naopak nemá žádnou babičku ani dědečka.


Jaromír Nosek byl v Havlíčkově Brodě během krátké doby podruhé. Ve středu 22. května 2024 hrál v divadelní hře Benátky pod sněhem, které uspořádalo Městské divadlo a kino Ostrov v Havlíčkově Brodě. Na závěr čítárničky došlo k fotografování na památku. Jaromír Nosek po sobě zanechal stopu v krajské knihovně, když se podepsal na zeď.

  • Facebook
  • Twitter