Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Charitativní koncert Mirky Časarové pro Danečka

/
/
/
1445 ZobrazeníV pátek 25. června v 19.00 se na nádvoří hradu Lipnice nad Sázavou uskuteční charitativní open air koncert Mirky Časarové pro Danečka. Společně s pěvkyní vystoupí celá řada významných hudebních osobností. Veškerý výtěžek ze vstupného bude věnován pětiletému handicapovanému Danečkovi, kterému navíc zemřel tatínek v souvislosti s onemocněním Covid- 19.

Na koncertě spolu s operní pěvkyní Miroslavou Časarovou vystoupí celá řada významných hostů. Například Tomáš Savka, muzikálový zpěvák a držitel Ceny Thálie, rockový zpěvák Jan Toužimský – leader skupiny Arakain a člen divadla Rockopera Praha. Dále se představí sólista Národního divadla v Praze barytonista František Zahradníček nebo skvělý muzikálový zpěvák Jakub Hübner a celá řada dalších výborných pěvců, pěvkyň a instrumentalistů. „Všichni účinkující jsou moji kolegové a přátelé. Velmi mě potěšilo, s jakou ochotou souhlasili s účastí na koncertě, navíc nezištně bez nároku na honorář,“ vysvětluje organizátorka celé akce Miroslava Časarová.

  • Facebook
  • Twitter