Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čarodějnice v Denním stacionáři v Golčově Jeníkově

/
/
/
160 ZobrazeníV denním stacionáři v Golčově Jeníkově se v úterý zpívalo, a hrálo, jak tomu často o Filipojakubské noci bývá . Zájemci si nejméně hodinu vybírali oblíbenou písničku za písničkou. A nezůstalo pouze u zpěvu, opekaly se špekáčky, a ochutnávalo se další drobné občerstvení, které zájemci připravili.

V denním stacionáři v Golčově Jeníkově mají zájemci možnost zapojit se 1x měsíčně do skupinové muzikoterapie, několikrát za měsíc do individuální, a protože je hudba přirozenou součástí našeho života, skoro denně provází uživatele služeb ve stacionáři během jednotlivých aktivit, o které mají zájem.

Denní stacionář v Golčově Jeníkově je součástí Domova Háj, p. o., který zřizuje Kraj Vysočina, poskytuje pobytové a ambulantní sociální služby v lokalitách Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Golčův Jeníkov, Chotěboř a Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter