Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Borci wu-shu z Vysočiny na Mistrovství světa ve Slovinsku

/
/
/
362 ZobrazeníVe dnech 23.-25. září se uskutečnilo mistrovství světa asociace WMAC (Word Martial Arts Committee) ve Slovinsku. Na turnaji se sešli zástupci z více než patnácti zemí včetně borců z Vysočiny a bojovalo se ve všech možných plnokontaktních, polokontaktních i bezkontaktních disciplínách – od MMA, thajského boxu i K1, přes kickbox, grappling, karate, až po formy, sebeobranu a přerážení.


Po pátečním oficiálním zahájení soutěže se pokračovalo v sobotu převážně zápasovými disciplínami a v neděli disciplínami forem.

Pelhřimovský oddíl Wu-shu Pelhřimov měl čtyři zástupce, kteří vyjeli jako reprezentanti Českého svazu kickboxu (ČSK) a soutěžili převážně v disciplínách kickboxu, konkrétně v pointfightingu (PF), kicklightu (KL) a sestavách a navíc i v grapplingu. Dominik Vaculín, Jaroslav Dvořák, Jan Paďourek a Petr Vaculín dovezli celkem sedm cenných kovů, z toho 2x zlatou, 4x stříbrnou a 1x bronzovou medaili, čímž přispěli nemalou částí k celkovému úspěchu celé výpravy ČSK.

Výsledky pelhřimovských borců

Dominik Vaculín
2. místo v kategorii PF do 13 let a do 45 kg, ve druhé váhové kategorii do 50 kg vyřazení v prvním zápase

Jaroslav Dvořák
2. místo v kategorii PF do 15 let a do 60 kg
2. místo v kategorii PF do 18 let a do 65 kg

Jan Paďourek
2. místo v kategorii KL muži do 85 kg
3. místo v graplingu muži do 90 kg

Petr Vaculín
1. místo v kategorii Soft Style – pěstní sestava
2. místo v kategorii Tradiční Čínské Zbraně – řetěz

  • Facebook
  • Twitter