Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Baseballová Třebíč si připsala dvě extraligové výhry

/
/
/
653 ZobrazeníVítězný víkend mají za sebou baseballisté Třebíče Nuclears. V nejvyšší soutěži si připsali dvě výhry nad Olympií Blansko a v extraligové tabulce jim minimálně do dalšího kola patří čtvrtá příčka.
Po páteční vysoké výhře 9:3 v Blansku byli diváci zvědaví, jaký výkon předvedou baseballisté Nuclears v sobotní odvetě Na Hvězdě. Publikum se tentokrát sice nedočkalo vysokého počtu doběhů, zato mohlo vidět napínavou podívanou, při které o vítězi nebylo rozhodnuto do poslední chvíle.
Prvních pět směn šlo především o japonsko-americký souboj. Tedy alespoň na ose nadhazovač – zadák proti sobě na dálku bojovala japonská dvojice Yasuda, Ue ve službáAmeričan Daniel Cameron v těsném souboji s blanenským zadákem, Japoncem Uem, dobíhá pro první bod Třebíče.
ch Blanska a Američani Viera s Cameronem v dresu Nuclears.

V první směně měli navrch hráči Olympie, kteří po krátkém zaváhání Viery na kopci dokázali obsadit všechny mety. Víc ale třebíčský nadhazovač soupeři nedovolil a ve spolupráci se svým krajanem na catcherovi ukončil inning dvěma strike-outy.

Američan Daniel Cameron v těsném souboji s blanenským zadákem, Japoncem Uem, dobíhá pro první bod Třebíče.

Vše podstatné ohledně skóre se odehrálo v polovině utkání. V dohrávce čtvrté směny nejdříve získal Daniel Cameron metu zdarma a po vyhlášeném balku se posunul na druhou metu. Z té jej poslal trenér Gregor po hitu Ivana Hamži až na domácí, kde po těsném souboji s japonským zadákem vyhlásil rozhodčí Camerona safe a Třebíč si připsala důležitý bod.O druhý a závěrečný doběh se o směnu později postaral agresivním během mladíček Mirek Křivánek, když po divokém nadhozu Yasudy ukradl Uemu domácí metu. Po změně nadhozu na obou stranách Blansko na Třebíč tlačilo a ještě dvakrát dokázalo naplnit všechny mety. Nadhazovač Hlouch ale ve spolupráci s obranou Nuclears už hráče Olympie skórovat nenechal a tým z Vysočiny si tak mohl připsat už třetí výhru v novém ročníku extraligy.
V sobotu 14. dubna se diváci v Třebíči mohou těšit hned na dvě utkání. Domácí Nuclears vyzvou Na Hvězdě Techniku Brno. První zápas začíná už ve 13.00, odveta je pak na programu od 16.00. Na výsledek si můžete zkusit tipnou na facebookové stránce Nuclears.

  • Facebook
  • Twitter