Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Armádní show na baseballu v Třebíči

/
/
/
736 ZobrazeníTřebíčský stadion Na Hvězdě nabídne v sobotu 28. dubna nejen extraligové utkání domácích Nuclears se Skokany Olomouc, baseballisté společně vzdají hold vojákům, s nimiž připravili pro veřejnost takzvaný Army Day. 

Už od rána bude Na Hvězdě živo na všech hřištích, protože Třebíč navíc hostí další díl turnajového seriálu Rookie ball. Jde o společnou soutěž českých organizací baseballu a softballu ve zjednodušené pálkovací hře pro děti do devíti let. Baseballové dovednosti si může vyzkoušet i veřejnost. Pro děti je od 14.00 připravena soutěž v hodu do dálky. Ve hře jsou permanentky na všechna třebíčská extraligová utkání a pro vážné zájemce navíc možnost trénovat v klubu Nuclears celý rok zdarma.
Od půl čtvrté pak odstartuje Army Day pořádaný ve spolupráci s 225. letkou bojového zabezpečení z 22. základny vrtulníkového letectva v Náměšti nad Oslavou. Vojáci do Třebíče tentokrát dovezou také zbraně, ke kterým se civilista jen tak nedostane, ale v areálu baseballového hřiště si je budete moci i vyzkoušet. Pro jistotu samozřejmě bez nábojů…
V 15.45 je na programu nástup týmů se slavnostním nadhozem v provedení zástupců armády a po státní hymně by měl proběhnout průlet bojového vrtulníku přímo nad hrací plochou. Bojovat se začne v 16.00. Zbraněmi ve střetnutí hráčů Nuclears a Skokanů budou baseballové pálky, míček a rukavice.

Po třetí směně se diváci můžou těšit na komentovanou ukázku výcviku služebních psů, která už loni sklidila velký ohlas zaplněné tribuny. A jako novinku tentokrát vojáci předvedou ukázku výcviku dravců používaných při zabezpečování provozu letiště. Ta bude na programu po odehrané páté směně. Během zápasu se můžete s dravci i vyfotografovat, nebo si prohlédnout již zmiňované zbraně.
Děti do výšky 150 cm mají vstup na akci zdarma a celý den pro ně bude k dispozici rovněž zdarma skákací hrad. Vstupné neplatí ani diváci, kteří přijdou v tričku Baseball Czech v provedení camouflage, nebo si ho na místě zakoupí. Tím zároveň přispějete na dobrou věc, protože výtěžek z prodeje limitované edice triček jde do Fondu potřebným na podporu hráčů baseballu ze sociálně slabých rodin.

  • Facebook
  • Twitter