Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Aplikace provádí po objížďkách a upravených trasách MHD v Jihlavě

/
/
/
1239 ZobrazeníDůležité informace k uzavírce Brněnského mostu v Jihlavě mohou lidé lze snadno zobrazit i v mobilech a tabletech. Jihlavská radnice spustila na svém webu www.jihlava.cz interaktivního průvodce, prostřednictvím kterého uživatel získá na jednom místě veškeré důležité informace související s uzavírkou Brněnského mostu v Jihlavě (1. duben – 31. říjen 2018).

Objízdné trasy i upravené linky městské hromadné dopravy jsou zřetelně vyznačeny v mapách. Uživatel si může postupně tzv. stopy mapu projít celou, nebo si v horní liště zvolit okruh informací podle typu dopravy – automobilovou, nákladní, městskou hromadnou dopravu nebo pěší a cyklistickou. Volit si může i pozici a velikost zobrazení map.

Výhodou aplikace je možnost rychle reagovat na vývoj situace a informace upravovat a doplňovat. Aplikace je snadno dostupná i na adrese www.jihlava.cz/doprava.

  • Facebook
  • Twitter