Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Aby Jihlava byla vidět: Radnice koupil pětimetrový stan

/
/
/
883 ZobrazeníJihlava pořádá mnoho kulturních i společenských akcí a právě k takovým příležitostem si letos pořídila pětimetrový pneumatický stan v barvách města. Návštěvníci se mohou na šedočervený stan s logem Jihlavy podívat poprvé 15. září na Masarykově náměstí, kde proběhnou velkolepé oslavy sto let od založení republiky Proletí 100letí. Pneumatický stan v barvách Jihlavy se poprvé postaví na Masarykově náměstí 15. září. 

„Stan ale využijeme prakticky všude, kde budeme chtít město prezentovat a kde budeme něco pořádat,“ přiblížil Tomáš Koukal, vedoucí městského odboru školství, kultury a tělovýchovy.

V současné době město vlastní dva nůžkové stany s logem města a jeden stan pro Zdravé město. Ostatní stany jsou bez loga či barev Jihlavy. Stan za necelých 90 tisíc byl pořízen z provozního rozpočtu odboru školství, kultury a tělovýchovy jihlavského magistrátu.

„Jihlava již nějakou dobu postupně řeší propagaci města dokupováním nových propagačních předmětů. Stan bude sloužit jako zázemní stan pro všechny akce pořádané městem, a to různými odbory magistrátu. Půjde o důstojnou propagaci města,“ doplnila Alena Zápotočná, koordinátorka kulturních akcí města z odboru školství, kultury a tělovýchovy jihlavského magistrátu.

Stan bude na jihlavskou radnici dodán tři dny před vypuknutím oslav sta let od vzniku republiky Proletí 100letí, které se odehrají na Masarykově náměstí 15. září.

  • Facebook
  • Twitter