Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Knihvazačské dílničky Jaroslava Těsnohlídka v havlíčkobrodském muzeu

/
/
/
142 ZobrazeníMuzeum Vysočiny Havlíčkův Brod pořádá v rámci března měsíce knihy dopolední knihvazačské dílničky Jaroslava Těsnohlídka, které se uskuteční v Havlíčkově domě v sobotu 11. března od 9.00.

„Návštěvníci se naučí, jak vypadá kniha zevnitř, jaké se používají materiály a jednu vlastnoručně vyrobenou knihu si i odnesete. Nástroje i materiály a know-how poskytne knihař Jaroslav Těsnohlídek. Pokud budete chtít knihu zvláštní, až osobní, přineste si s sebou vlastní materiál na potažení desek. Ideální je balící papír, třeba s vlastní malbou, nápisem, barevnou kombinací atd. (plakát milované hudební skupiny), ve velikosti zhruba 25×30 cm. Klidně také poslouží látka z oblíbené košile – prostě fantazie napoví…,“ zve Alena Jindrová, z Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se předem objednat na telefonním čísle: 737 851 923 nebo na e-mailu: jindrova@muzeumhb.cz.

Cena dílničky je 30 Kč.

  • Facebook
  • Twitter