Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nález ohořelého těla u silnice mezi Heřmanicemi a Pařížovem na Havlíčkobrodsku

/
/
/
1482 ZobrazeníV sobotu 31. srpna časně ráno deset minut po půl čtvrté oznamil na linku řidič, který projížděl po silnici II/340 mezi Heřmanicemi a Pařížovem na Havlíčkobrodsku, že nalezl ohořelé tělo.

„Z jeho oznámení vyplývalo, že na okraji silnice leží ohořelé tělo. Na místo jsme vyslali nejbližší policejní hlídku. Poté na místo nálezu těla vyjel kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování z územního odboru Havlíčkův Brod.
Kriminalisté prvotním ohledáním a šetřením na místě zjistili, že se jedná o tělo ženy nezjištěné totožnosti. Nedaleko místa bylo zaparkované osobní auto.

Kriminalisté místo důkladně ohledali a ve věci provádějí šetření ke zjištění totožnosti nalezené ženy a k tomu, co se na místě odehrálo. K přesné příčině úmrtí byla nařízena soudní pitva,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že v současné době nelze k případu poskytnout žádné podrobnější informace.

  • Facebook
  • Twitter