Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nejen o sukulentech v jihlavském muzeu

/
/
/
724 ZobrazeníPřednáška Sukulenty jako bonsaje se uskuteční v pondělí 25. března od 18.00 v muzejním Malovaném sále Muzea Vysočiny Jihlava. Přednášet bude Jiří Janda z Klubu pěstitelů kaktusů a sukulentů Jihlava. 

Přednáška pávovského pěstitele Jiřího Jandy bude doprovázena snímky sukulentních rostlin, které nafotila jeho manželka Ivana. Přednáška bude zaměřena na tvarování sukulentů – na rozdíl od bonsají klasických nemá tvarování sukulentů prakticky žádná pravidla a záleží pouze na fantazii každého pěstitele.
Výsledky se dostavují mnohem dříve než u bonsají opravdových, nehledě na to, že většinu tvarovaných sukulentů lze s úspěchem pěstovat i na okenním parapetu ústředně vytvápěných bytů.
Představeny budou nejen druhy notoricky známé, třeba populární tlustice, ale i naprosté miniatury, z nichž lze vytvořit miniaturní botanickou zahradu na jediném okně.

  • Facebook
  • Twitter