Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Festival sladkostí o víkendu v Jihlavě

/
/
/
1412 ZobrazeníSvátek sv. Valentýna pořádně osladí v jihlavském Cityparku
Nákupní centrum Citypark Jihlava chystá speciální oslavy Valentýna. Na sobotu 9. a neděli 10. února připravili v Jihlavě Festival sladkostí.

Dortíčky, cupcakes, pralinky, nugát, závěje šlehačky nebo makronky – to je jen malý výčet sladkých lahůdek, na které se mohou návštěvníci těšit. „Rozhodli jsme se všem zamilovaným jejich svátek pořádně osladit. Nakonec ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem,“ usmívá se marketingová manažerka Cityparku Jihlava, Jana Vránová.
Festival sladkostí samozřejmě není určený jen pro zamilované. Na své si podle slov Jany Vránové přijdou všichni majitelé mlsných jazýčků. Připraveny jsou totiž speciální dobroty, které nejsou běžně v obchodech k sehnání. „Jedná se například o speciální lízátka cakepops, které jsou vlastně malými dortíčky na dřívku. Samozřejmostí jsou cupcakes, různé druhy čokolády a lákadla jsou připravena i pro vyznavače zdravého životního stylu, a to v podobě zdravých raw zákusků a sušenek. Celkem bude na akci deset stánků se stylovým mlsáním. Všechny dobroty budou ke koupi, takže návštěvníci Festivalu sladkostí si mohou nakoupit originální dárky pro své partnery,“ dodává Jana Vránová.
K přehlídce toho nejlepšího, co svět sladkostí a cukrovinek nabízí, je nachystán také doprovodný program. Na akci vznikne dokonce kuchyňské studio, kde budou probíhat workshopy pro všechny vášnivé cukrářky a pekařky. Dozví se zde, jaké jsou trendy v pečení dortů, v jejich zdobení, jaké zákusky jsou teď in a jak na ně, aby se při domácím pečení povedly na jedničku. Podobný program je pak nachystán i pro nejmenší, kteří si mohou například nazdobit svoje perníčky. K tomu je připravená doslova třešnička na dortu – u vchodu z parkoviště bude vystavena obří maketa dortu, kdo správně spočítá všechny třešničky a vhodí svůj tip do osudí, může se zapojit do soutěže o koš sladkostí v hodnotě 2 000 Kč.

  • Facebook
  • Twitter