Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Vysočina bude mít na veletrhu Holiday World 2018 vlastní expozici

/
/
/
313 ZobrazeníPrezentace turistických atraktivit Vysočiny, kterou bude zajišťovat krajská příspěvková organizace Vysočina Tourism spolu s partnery, se bude vyjímat v rámci samostatné expozice. „Pro návštěvníky bude připravený zábavný kvíz o upomínkové předměty a na novinky i významné cestovatelské tipy bude upozorňovat krajský zajíc, který velmi rád zapózuje pro originální fotografii,“ prozradil ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Stánek Vysočiny je koncipován do nového vizuálního stylu. „Využili jsme profesionální fotografie, které upozorňují na jedinečnost Vysočiny a samozřejmě nechybí naše od letošního roku nově používaná grafická pozvánka v podobě červeného pointu,“ informovala Jana Caklová z Vysočina Tourism s tím, že návštěvníci se budou moci seznámit s turistickou nabídkou Vysočiny a na jejich zvídavé otázky budou rádi odpovídat zástupci partnerů – měst Jihlava, Třebíč, Telč, Havlíčkův Brod, destinační společnosti Koruna Vysočiny, měst Jemnice, Chotěboř, Žirovnice a hotelu Artaban, ale také Muzea Vysočiny Třebíč a Šiklandu.

Cílem pracovníků na expozici Vysočiny i krajského maskota – zajíce – bude nejen pobavit, ale také pozvat k objevování Vysočiny, připomenout možnosti našeho krásného a čistého regionu, představit tiskoviny a materiály a upozornit na několik novinek pro rok 2018. „Chceme mezi návštěvníky rozšířit Kalendář akcí na rok 2018 a publikaci k výročí 100 let od založení ČSR na Vysočině s názvem Sto let příběhů, lidských osudů, architektury i sportu a kultury na Vysočině. Upozorňovat budeme na nový tematický web www.vysocina100let.cz a samozřejmě nebudou chybět tipy na výlety pro cyklisty, pěší i lyžaře, pro rodiny s dětmi a seniory, a to vše prostřednictvím turistických map, brožur nebo magazínu Zima na Vysočině,“ doplnila Monika Brothánková z Vysočina Tourism.

Součástí veletrhu bude také vyhlášení výsledků ankety Kraj mého srdce. Už ve čtvrtek 15. února bude jasné, v jakých kategoriích bude Vysočina slavit úspěch. V minulosti zástupci našeho regionu přebírali křišťálové globy, když hlasující označili, že Vysočina je nejlepší volbou v případě cykloturistiky, zimní dovolené nebo například pěší turistiky.

Foto: Vysočina Tourism

  • Facebook
  • Twitter