Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

V neděli havarovalo na obchvatu Golčova Jeníkova osoboní auto

/
/
/
2900 Zobrazení„Po nehodě zůstaly ve voze dvě zaklíněné zraněné osoby. Hasiči zraněné vyprostili za použití speciálního hydraulického nářadí a po vyproštění je předali do péče zdravotníkům, kteří je po ošetření na místě převezli sanitními vozy k dalšímu ošetření do nemocnice. Komunikace zůstala po nehodě neprůjezdná,“ přiblížila následky havárie Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

„Osmnáctiletý řidič motorového vozu Škoda Octavia kolem půl šesté večer projížděl po silnici první třídy a mezi Olšinkami a Horkami, kde s vozem havaroval. Jel ve směru od Olšinek a na rovném a přehledném úseku silnice vyjel s vozem vlevo do silničního příkopu, kde narazil do betonového mostku. Podle vyjádření řidiče na místě dopravní nehody údajně reagoval na dopravní situaci vzniklou před ním, a proto strhl řízení vozu vlevo, přičemž vyjel mimo pozemní komunikaci.
Při dopravní nehodě utrpěl lehké zranění řidič a těžce se zranil spolucestující. Oba zranění museli být převezeni do zdravotnických zařízení. S řidičem motorového vozidla Škoda Octavia byla na místě dopravní nehody provedena dechová, jejíž výsledek byl negativní,“ doplnila Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Podle jejích slov žádají policvisté pro objasnění přesné příčiny dopravní nehody případné svědky, kteří sami viděli průběh dopravní nehody nebo místem projížděli v době, kdy se nehoda stala, aby se přihlásili na lince tísňového volání 158 nebo přímo na dopravním inspektorátu Havlíčkův Brod – tel:  974 271 259.

  • Facebook
  • Twitter