O bezpečném světě bude hovořit Andor Šándor v Pelhřimově – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

O bezpečném světě bude hovořit Andor Šándor v Pelhřimově

/
/
/
917 ZobrazeníBeseda s generálem Andorem Šándorem, bývalým šéfem vojenské zpravodajské služby České armády, nazvaná Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme se uskuteční ve středu 12. února ve velké zasedací místnosti Městského úřadu v Pelhřimově.

V Československu působil ve vedení generálního štábu armády, poté, v letech 2001 a 2002 byl náčelníkem Vojenské zpravodajské služby, vojenské rozvědky, jež byla později začleněna do Vojenského zpravodajství. Od roku 2003 působí jako poradce a analytik v oblasti bezpečnosti, věnuje se otázkám terorismu, bezpečnosti a krizového managementu. Je také autorem knih Jak přežít nejen teroristický útok a Čeká nás pohroma? a Planeta země, kruté místo k žití.
Beseda se uskuteční od 18.00 v ve velké zasedací místnosti Městského úřadu v Pelhřimově a vstupné činí 120 Kč v předprodeji a 140 na místě. Součástí besedy bude také autogramiáda knih Andora Šándora.

  • Facebook
  • Twitter