Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

/
/
404 Zobrazení

rn

Družstva byla rozdělena do dvou kvalifikačních skupin A a B po šesti. První tři nejlepší ze skupin postoupili do finále A, družstva na 4.-6. místě do finále B. Hrálo se tempem 2 x 15 minut na partii, v základní skupině pět zápasů, ve finálové tři, započítávaly se výsledky z kvalifikační skupiny. Hodnocení – Olympijský systém, součet bodů získaných členy družstva (výhra v partii 1 bod, při remize 1/2 bodu). Pořadatelem byla Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) a AZ Centrum SVČ Havlíčkův Brod.

6. ZŠ Lučice00110 * 2,00,000

O postupujících ze skupiny A bylo celkem jasno, ze skupiny B o třetím postupujícím rozhodlo pomocné hodnocení ve prospěch ZŠ a MŠ Wolkerova Havlíčkův Brod.

Vítězství ZŠ z Chotěboře, není překvapením, neboť v jejich týmech je většina žáků účastnících se turnajů a mistrovství, je zde i vidět výsledek dlouhodobé práce s mládeží. Z dvanácti zúčastněných ZŠ je pět, kde vedoucími šachových kroužků jsou šachisté ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod, šachové kroužky jsou tvořeny převážně dětmi prvního stupně ZŠ i MŠ. Zastoupena v přeboru nejsou ZŠ z větších měst havlíčkobrodského okresu jako např. Ledče nad Sázavou, Světlé nad Sázavou či Golčova Jeníkova.

6. ZŠ a MŠ Wolkerova Havlíčkův Brod00113 * 4,57,000

Titul OP vybojovali žáci ZŠ Buttulova Chotěboř, na druhém místě skončila ZŠ Smetanova Chotěboř – obě ZŠ postupují do Krajského kola Kraje Vysočina, na třetí místě ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod v sestavě: Tomáš Zvolánek, Kvido Wasserbauer, Patrik Pfeffer, Sebastián Průša, Patrik Kocman, Felix Fišer. (v průběhu přeboru se chlapci v utkáních vystřídali).