Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

rn Brodští zápasníci přivezli čtyři medaile ze Záhřeburn n

/
/
/
428 Zobrazenírn

Turnaje se zúčastnilo 197 zápasníků ze 13 evropských zemí, Chorvatska, Česka, Srbska, Slovinska, Slovenska, Maďarska, Itálie, Rumunska, Řecka, Moldavska, Polska a Bosny a Hercegoviny. Pět brodských zápasníků s trenérem Zdenkem Švecem se v silné konkurenci rozhodně neztratili.
„Nejcennější medaile vybojoval v hmotnosti do 100 kg Marcel Albini, který se po těžším úrazu kolene dokázal vrátit ve skvělé formě a turnaj hladce vyhrál. Ještě jednu zlatou medaili přidal do 47 kg Jiří Kořán, který rovněž turnaj vyhrál bez jediného zaváhání. Překvapením  byla stříbrná medaile pro Jiřího Čapka do 58 kg, který vybojoval medaili po napínavých bojích. Bronz přidal do 42 kg David Hencl. Méně se vedlo Michalu Danielovi do 69 kg, který po prvním vyhraném utkání udělal ve druhém kole chybu, která Michala stálá vyřazení z dalších bojů,“ přiblížil trenér Zdenek Švec.

Kadeti
58 kg Čapek Jiří 2. místo
69 kg Daniel Michal 7. místo
100 kg Albini Marcel 1. místo

Starší žáci
42 kg Kořán Jiří 1. místo
47 kg Hencl David 3. místo

rn n

  • Facebook
  • Twitter