Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Odměna pro tříkrálové koledníky na Žďársku

/
/
/
415 ZobrazeníJako poděkování pro ně uspořádala Oblastní charita Žďár nad Sázavou v průběhu ledna hned několik akcí. První z nich byl už tradiční Tříkrálový koncert v kostele sv. Kunhuty v Novém Městě na Moravě, kde v neděli 14. ledna vystoupily hudební soubory Schola Jakoby z Dalečína a Uskupení mladých hudebníků z Nového Města na Moravě. Malí i velcí koledníci z Velkého Meziříčí a okolí mohli v neděli 28. ledna 2018 shlédnout divadelní představení Zlatovláska od Víti Marčíka v Jupiter Clubu. Pro koledníky ze Žďárska, Novoměstska a okolí bylo k poslednímu lednu připraveno promítání filmu Psí poslání v kině Vysočina ve Žďáře nad Sázavou. Ani koledníci z okolí Bystřice nad Pernštejnem nebyli o odměnu ochuzeni. Pro ně se podařil zajistit bezplatný vstup do bazénu v Bystřici nad Pernštejnem.

 „Všem koledníkům velmi děkujeme a budeme se těšit zase příští rok,“ vzkazuje Jana Zelená, ředitelka žďárské Charity.

Tyto akce by Oblastní charita Žďár nad Sázavou nemohla uspořádat bez podpory a ochoty farnosti sv. Kunhuty v Novém Městě na Moravě, Jupiter Clubu, s. r. o., ve Velkém Meziříčí, Kultury Žďár, p. o., a Areálu sportu a kultury, s. r. o.,  Bystřice nad Pernštejnem. 

„Tímto všem děkujeme za podporu a bezplatné zapůjčení prostor,“ vzkazuje závěrem Jana Zelená.  

Autorka: Jitka Milčáková

  • Facebook
  • Twitter