Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava zahájili přípravu v Turecku

/
/
/
356 ZobrazeníJihlavská výprava, kterou čítají tři brankáři, 21 hráčů do pole, čtyři trenéři, dva maséři, fyzioterapeut a kustod, najde dočasný domov v pětihvězdičkovém hotelovém komplexu Belconti v Beleku. Vysočina v sobotu sehraje hned dva přípravné duely – proti druholigové bulharské Montaně a odpoledne proti tradičnímu ruskému klubu Dynamo Moskva. Den před návratem do Česka se Jihlava střetne s ukrajinským celkem Černomorec Oděsa.

Jak složité bylo pro trenéra Martina Svědíka poskládat kádr pro soustředění? „Složení týmu nám usnadnil fakt, že na soustředění chceme pouze hráče, kteří jsou připravení pro zápasovou zátěž. V Jihlavě jsme tak ponechali fotbalisty v rekonvalescenci či v individuální kondiční přípravě po zranění – Keresteše, Pecháčka, Marcina a Turynu. Do kádru se nevešel ani mladý bosenský útočník Mašić.“

„Těšíme se na možnost tréninku na kvalitní přírodní trávě v těsném sousedství hotelového komplexu. Využijeme toho k nácviku útočné fáze, standardních situací a samozřejmě dojde i na taktické aspekty hry. Vítáme možnost sehrát tři přípravné duely proti zahraničním soupeřům, které nám pomohou zajistit odpovídající herní vytížení pro všechny hráče. Věříme, že nám během soustředění vykrystalizuje základní sestava pro ligové boje,“ řekl před odletem do Turecka Martin Svědík.

Program zápasů na soustředění

3. února 11.00 – PFC Montana (Bulharsko – II. liga – 10. místo v tabulce)
3. února 16.00 – FK Dynamo Moskva (Rusko – I. liga – 12. místo v tabulce)
6. února 16.00 – FK Černomorec Oděsa (Ukrajina – I. liga – 10. místo v tabulce)

Nominace na soustředění
Brankáři
: Rakovan, Valeš, Kolář
Obránci
: Vaculík, Nový, Buchta, Štěpánek, Opluštil, Tlustý, Schumacher, Dujmović
Záložníci
: Levin, Mara, Urblík, Daníček, Nerad, Zoubele, Fulnek, Popović, Novotný
Útočníci
: Dvořák, Rabušic, Ikaunieks, Klíma

  • Facebook
  • Twitter