Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Druhé třebíčské VyOsení už v pátek

/
/
/
417 Zobrazení

Po loňské listopadové premiéře festivalu VyOsení sev pátek 29. března mohou fanoušci v Třebíči těšit na další várku svobodné hudby. Od 21. hodiny se v klubu Béčko rozezní první tóny kapel z Třebíče a okolí, kteří nejsou registrovaní v Ochranném svazu autorském (OSA).

Festivaly a koncerty svobodné hudby, které jsou zaměřené proti OSA, nesou název VyOsení už od června 2011, kdy se konal vůbec první festival tohoto druhu na Vlčtejně. V Třebíči si svou tradici budují od loňského roku, kdy se kromě listopadového rockového VyOsení konal například multižánrový Festival svobodné kultury, kde se společně s hudebními autory představili i “svobodní” divadelníci a spisovatelé.

Třebíčský hudební klub Béčko v pátek nabídne svým návštěvníkům vyosený line up:
21.00 – Mr. Cook
22.15 – The Bush
23.30 – Procz
00.45 – Zatimnic
02.00 – Shindy Piccio

„Mimo to, že návštěvníci podpoří kapely, které nejsou zastupovány OSA, tak podpoří i klubovou scénu v Třebíči, která postupně ožívá a to je jen dobře. VyOsení se snažíme dělat tak, aby si lidé poslechli jak známější kapely, tak i ty nové. Navíc jsme se na poslední chvíli domluvili na spolupráci s havlíčkobrodským spolkem Show Your Help, který aktuálně ve své sbírce vybírá finanční podporu na nákup speciálního vozíku pro Milana, otce ročního batolete, který je ochrnutý. Takže kromě příjemně stráveného večera můžete přispět na dobrou věc,“ zve fanoušky frontman kapely Mr. Cook a jeden z pořadatelů Roman Pašek.

  • Facebook
  • Twitter