Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Bezpečnostní expert Andor Šándor debatoval v Ledči nad Sázavou

/
/
/
649 Zobrazení

V úterý 5. června proběhla v Ledči nad Sázavou beseda s bezpečnostním expertem Andorem Šándorem. Bývalý náčelník Vojenské tajné služby ČR a špičkový odborník na otázky bezpečnosti, terorismu a krizový management, Andor Šándor vystoupil v podvečer v sále ledečského gymnázia.

Andor Šándor v první části hovořil o mezinárodně politické situaci na Blízkém Východě, v Rusku. Andor Šándor zmínil také známou kauzu novičok, dotkl se migrantské krize a politiky Evropské unie. Poté rozebral možný problém blackoutu, výpadku elektrické energie, který by mohl nastat i v době míru a negativně tak postihnout všechna odvětví průmyslu a také nečekaně zasáhnout do běžného života občanů.
Druhá část vystoupení byla příležitostí pro dotazy návštěvníků, kdy Andor Šándor trpělivě a fundovaně odpovídal na množství různých otázek, které ze sálu zazněly, včetně dotazu, zda a kam vycestovat na dovolenou a na co si dát pozor, nebo co má společného s nedalekým městem Čáslav. Generál Šandor vystoupil na podobné besedě v Čáslavi před měsícem a vrátil se tam téměř jako domů, prožil tam dětství, chodil do základní školy a vracel se do roku 2015, k rodičům, setkal se tam tehdy se svými spolužáky, nebo známými.
Nakonec si mohli návštěvníci zakoupit některou z jeho knih, které s sebou do Ledče nad Sázavou přivezl a kterou jim podepsal.

  • Facebook
  • Twitter