O Horkých novinkách z přírodních věd v Jihlavě – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

O Horkých novinkách z přírodních věd v Jihlavě

/
/
/
799 ZobrazeníDalší přednášku z cyklu Science café pořádá v úterý 24. dubna se v muzejním Malovaném sále od 18.00 Muzeum Vysočiny Jihlava, Josef Pazdera bude hovořit o Horkých novinkách z přírodních věd, které přepisují učebnice. 
 Jak militantní feministky šláply vedle. S čím, kdy a proč kšeftují neurony? Jak nám dietologové v dobré víře zadělávají na padoucnici. Aféra jednoho zubu z Bulharska. V čem by nám sex štítonošů měl být vzorem? Jak moc nám škodí Amazonský prales? (A pokud by byl čas, tak třeba ještě: „O zlaté rybce aneb jak přežít zlé časy“).

Josef Pazdera pracoval jako pedagog, výzkumný pracovník, zaměstnanec státní správy, šéfredaktor odborných měsíčníků, popularizátor. Stáže na univerzitách v Uppsale, Edinburghu a v Madisonu. V současnosti se věnuje popularizaci vědy, řídí projekt Objective Source E-Learning, známý jako www.osel.cz.

  • Facebook
  • Twitter