Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Generál Šándor v Humpolci nejen o bezpečnosti

/
/
/
585 Zobrazení

Výstavní sál na Dolním náměstí v Humpolci hostí ve čtvrtek 14. listopadu od 18.00 beseda s generálem Andorem Šándorem, bývalým náčelníkem vojenské zpravodajské služby a bezpečnostního poradce, na téma Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme.

Generál Andor Šándor je odborník, se schopností analyzovat mezinárodně bezpečnostní problematiku. Předává také své znalosti a zkušenosti jako lektor mladší generaci a dalším zájemcům na přednáškách nebo besedách. Přednášel mimo jiné na Oxford University, University of New York in Prague, Prague Security Study Institute, VŠE v Praze, či na Univerzitě Karlově. Účastnil se také konferencí o krizovém řízení (T-Soft, Tovek a další).
V Československu působil ve vedení generálního štábu armády. Poté, v letech 2001 a 2002 byl náčelníkem Vojenské zpravodajské služby, vojenské rozvědky, jež byla později začleněna do Vojenského zpravodajství. Od roku 2003 působí jako poradce a analytik v oblasti bezpečnosti, věnuje se otázkám terorismu, bezpečnosti a krizového managementu Je také autorem knih Jak přežít nejen teroristický útok a Čeká nás pohroma? a Planeta země, kruté místo k žití.

Na besedě bude možné zakoupit podepsané knihy. Vstupné je 80 Kč, předprodej v infocentru Humpolec, 100 Kč na místě.

  • Facebook
  • Twitter